Minerály a rychlá kouzla

Minerály a krystaly pomáhaly po tisíciletí našim předkům po duchovní i tělesné stránce. V magii představují nádhernou pomůcku. Energie každého minerálu působí v souladu s každým jednotlivcem. Pokud se energie minerálů spojí s vaší, začne to kolem jiskřit a tyto jiskry odnášejí vaše přání a potřeby do vesmíru. Minerály nejen vyzařují energii, ale také ji pohlcují. Znamená to, že váš minerál mohlo naplnit svou energií mnoho jiných lidí, kteří ho měli v rukou před vámi. Proto je důležité ho před použitím očistit. 

Minerál dáte do sklenice s vodou a přidáte lžičku soli. Zamícháte a sklenici dáte přes noc ven na dvorek nebo na balkon. Potom můžete minerál používat při kouzlení.

Působení minerálů je široké a různorodé, nicméně obecně jde o velmi účinné ochranné a léčivé talismany, které mohou změnit váš život žádaným směrem. Na vás je, abyste toužili po změně, věřili v ni a s láskou a porozuměním přistupovali k minerálům a jejich moci.

Agresivita

Pokud vůči vám je někdo agresivní, noste stále u sebe blízko srdce krevel. Dotyčný se pak k vám přestane chovat útočně.

Alkoholismus

Jestliže chcete přestat pít, zakopejte na celý den hluboko do země ametyst. Tím ho očistíte. Potom tento mocný kámen noste neustále u sebe. Každý den si vizualizujte, že nemáte rádi alkohol, a časem ho opravdu přestanete pít. Vaše závislost zmizí.

Andělé

Pokud potřebujete pomoc a vedení od andělů, podržte si čirý krystal křemene u srdce a požádejte přitom o božskou pomoc-dostane se vám jí.

Astma

Při astmatu u sebe noste vždy růženín, po případě si ho dávejte i pod polštář.

Aura

Pro posílení aury držte v ruce čirý krystal křemene. Desetkrát vám zvětší auru.

Bolesti hlavy/migrény

Bolesti hlavy ze stresu zažene náhrdelník z hematitu. Nezapomeňte ho nejdřív očistit!

Deprese

Mohou vás srazit na kolena, ale kunzit vám pomůže povstat.

Děti

Nejlepším minerálem pro posílení a léčení dětí je tygří oko. Očištěte ho dětským olejíčkem a vizualizujte si při tom ochranu a růst, který pro děti žádáte. Pak ho ukryjte v dětském pokoji tak, aby ho nikdo nenašel.

Energie

Jestliže vám chybí energie, noste co nejvíce stříbrných šperků. Stříbro vede energii a hodně vám ji dodá.

Finanční stabilita/štěstí

Pro udržení finanční stability noste u sebe opály nebo si dejte do peněženky krevel.

Hněv

Když potřebujete zklidnit něčí nemístný hněv, nechte modrý pruhovaný achát za úplňku přes noc venku v trávě. Druhý den ráno ho vzměte do rukou a představujte si,jak se hněv dotyčného člověka zklidňuje a je již záležitostí minulosti. Pak kámen ukryjte na místo, kde ho osoba, kterou jste uklidňovali, nikdy nenajde.

Intelekt/intuice

Rodochrozit očištěný v dešťové vodě a nošený kolem krku posílí intuici a intelekt.

Jasná mysl

Jestliže je vaše mysl zneklidněná problémy, vezměte do rukou akvamarín. Přitom si představujte, jak je vaše mysl čistá a jasná, problémy jsou vyřešeny a nic vás netrápí.

Jasnovidnost

Na podporu jasnovidectví si před sebe dejte lapis lazuli nebo rubín. Oba kameny vaši mysl posunou vpřed víc než jiné minerály.

Klid

Všichni chceme mít klidný domov bez hádek. Zde pohou růženín ametyst. Pro dobrý tok energie umístěte minerál na místo, kde se rodina schází.

Kreativita

Pokud potřebujete podpořit kreativitu, noste u sebe Krevel.

Láska

Pro zvýšení sebelásky je nejlepší růženín.

Meditace

Při meditaci je vždy vhodné držet v ruce krystal-mělo by jít o čirý křemen nebo ametyst.

Menopauza

Jestliže přicházíte "do let", noste blízko srdce rubín.

Naděje

Máte-li pocit, že naděje někam zmizela, najděte si citrín a noste ho v peněžence. Nejprve ho ale očistěte kapkou bergamotové silice-je to esenciální olej štěstí a spokojenosti.

Násilí

Trpíte-li násilím, noste u sebe krevel  a najdete pomoc, abyste mohli uniknout.

Nebezpečí

Při pocitech, že na vás číhá nebezpečí, noste u sebe malachit.

Negativní energie

Pro boj s negativní energií od nežádoucích lidí si čistěte tygří oko Apačskou slzu ve sklenici vody s čajovou lžičkou soli. Nechte sklenici za úplňku dvě noci venku. Vezměte krystal do rukou a představujte si, jak odvracíte negativní energii. Noste ho potom každý den u sebe.

Nepřátelé/závist

V případě nepřátelského chování či závisti v kanceláři si na svůj pracovní stůl dejte tygří oko. Tento kámen zažene nežádoucí nepřátele a závistníci také odejdou.

Neštěstí/nehody

Nejlepší je karneol. Opláchněte ho trochou dešťové vody, uchopte ho do obou rukou a vizualizujte si, kde nejvíce potřebujete ochranu. Noste ho pak stále u sebe.

Ochrana

Pro svou vlastní ochranu u sebe noste tygří oko.

Paměť

Jestliže zapomínáte, noste u sebe fluorit, určitě vám pomůže se rozpomenout.

Peníze

Peníze přitahuje citrín červený jaspis. Citrín přináší hojnost a jaspis přitahuje příležitost k novému zaměstnání, a tím i peníze.

Plodnost/těhotenství

Pokud chcete otěhotnět, noste u sebe neustále tygří oko, karneol nebo červený jaspis. Pro bezproblémové těhotenství si ženy mohou dát do podprsenky howlit.

Přátelé

Pro udržení nebo získání přátel použijte krevel.

Rakovina

Všichni, kteří trpí rakovinou, by měli neustále u sebe nosit kouřový křemen či ametyst. Křemen léčí, zatímco ametyst tiší. Posílí vaši víru v probíhající lěčbu a dostaví se úleva.

Sebedůvěra/odvaha

Jestliže potřebujete zvýšit sebedůvěru, podaří se to. Očistte onyx: nechte ho hodinu na slunci. Potom ho ještě horký vezměte do ruky, vizualizujte si sebedůvěru-a získáte ji!

Schopnosti média


Pro znásobení svých schopností u sebe neustále mějte lapis lazuli.

Síla

Jestliže potřebujete posílit osobní sílu pro zvládnutí těžkých situací, dejte do sklenice vody krystal akvamarínu. Přes noc ji nechte venku na měsíčním světle a ráno vodu vypijte-nespolkněte však krystal!

Smutek

Když máte smutek v srdci z rozchodu či ztráty milované osoby, často držte v ruce ametyst. Za pár dní bolest ustoupí.

Sny

Chcete-li oživit vzpomínku na svůj sen, očistěte azurit levandulovou vodou a mějte ho neustále pod polštářem. Snažte se rozomenout na své sny, než vstanete z postele. Zůstanou vám déle v paměti a můžete si je potom rozebrat.

Spánek

Pokud nemůžete usnout, dejte si pod polštář do ponožky ametyst s kapkou levandulového esenciálního oleje. Budete spát celou noc, ani na hodiny se nepodíváte.

Spokojenost

Do oranžového látkového sáčku se stahovací šňůrkou vložte měsíční kámen a mechový achát. Přinesou vám nekonečné štěstí.

Stres

Nejlepším lékem proti stresu je měsíční kámen, který budete mít ve dne v noci po celý týden zavěšený na krku. Stres odejde. Kdyby se vrátil, znovu si dejte na krk měsíční kámen.

Štěstí

Nepotká vás žádná smůla, pokud u sebe budete nosit tygří oko.

Uhrančiví lidé

Noste u sebe tagří oko.

Úzkost

Návaly úzkosti vám pomůže utišit pyrit, který budete nosit u sebe. Očistěte ho nejprve kapkou levandulového esenciálního oleje. Přitom si vizualizujte, co vaši úzkost způsobuje. Zavěste si ho na krk, a kdykoli vás přepadne úzkost, dotkněte se ho ukazováčkem. Cítíte, jak vám tělem procházejí uklidňující, tišící pocity, které vám může přnést pouze pyrit?

Verbální schopnosti

Jestliže se potřebujete dobře vyjadřovat, držte v ruce akvamarín. Nenechá vás nikdy na holičkách, když budete v nouzi.

Věrnost

Aby vám byl partner věrný, dejte mu pod polštář modrý achát.

"Zlomená srdce"

Pro vyléčení "zlomeného srdce" z nešťastné lásky očistěte růženín-nechte ho přes noc v trávě. Potom ho neusále noste u sebe. Utiší bolest, kterou v hloubi duše cítíte.

Zlost

Všem, kdo raději bojují než mluví, dejte pod polštář ametyst a modrý achát.

Žárlivost

Umístěte pod polštář žárlivého partnera či partnerky (bez jejich vědomí)! apofylit a partne přestane žárlit, ani nebude mít na co.

PAMATUJTE, ŽE MINERÁLY A KRYSTALY JSOU DARY PŘÍRODY. ŘÍKÁ SE, ŽE BY JE MĚLI NOSIT NEBO UCHOVÁVAT DOMA VŠICHNI LIDÉ NA SVĚTĚ, PAK PRÝ ZEMĚ OBNOVÍ VŠE, CO JSME JÍ VZALI.