Numerologie a zdraví

 

Vliv vibrací čísel na naše zdraví a možné ovlivnění funkcí jednotlivých orgánů podle numerologie

Naše zdraví ovlivňuje nejen znamení zvěrokruhu, ale i vibrace čísel dne i celého data narození, jména a podobně. K výpočtu zdravotní analýzy nikdy nepoužívejte celé datum narození, ale pouze den narození.

DEN NAROZENÍ a ZDRAVOTNÍ ANALÝZA

Den narození v kterémkoliv měsíci lze aritmetickým součtem převést na jednoduché číslo od 1 do 9.

Příklad výpočtu:

Číslo 1 - datum narození 1., 10. (1+0=1), 19. (1+9=10, 1+0=1), 28. (2+8=10, 1+0=1)

Číslo 2 - datum narození 2., 11. (1+1=2), 20. (2+0=2), 29. (2+9=11, 1+1=2)

Číslo 3 - datum narození 3., 12. (1+2=3), 21. (2+1=3), 30. (3+0=3)

Číslo 4 - datum narození 4., 13. (1+3=4), 22. (2+2=4), 31. (3+1=4)

Číslo 5 - datum narození 5., 14. (1+4=5), 23. (2+3=5)

Číslo 6 - datum narození 6., 15. (1+5=6), 24. (2+4=6)

Číslo 7 - datum narození 7., 16. (1+6=7), 25. (2+5=7)

Číslo 8 - datum narození 8., 17. (1+7=8), 26. (2+6=8)

Číslo 9 - datum narození 9., 18. (1+8=9), 27. (2+7=9)

 

Mějte vždy na paměti, že negativní emoce veškeré problémy zhoršují, naopak pozitivní myšlení a úsměv na tváři potíže zmírňuje a může je dokonce úplně odstranit.

 

Číslo 1 - datum narození 1., 10., 19., 28. v libovolném měsíci

Vibrace čísla 1 a naše zdraví - srdeční potíže, jako je bušení srdce, problémy s krevním oběhem, vysoký krevní tlak, bolesti v kříži a páteře, porucha zraku, sexuální poruchy.

Vhodné potraviny - ječný chléb (kroupy), rozinky, pomeranče, citróny, datle.

Vhodné léčivé kameny - jantar, topas.

Harmonizující barvy - oranžová, veškeré odstíny žluté, fialová.

Lidé pod vlivem čísla 1 mají sklon k hrdosti, vnitřnímu napětí, přepracovanosti. Měli by se tedy naučit být více přizpůsobiví a tolerantní, což by přispělo ke zlepšení jejich zdraví.

 

Číslo 2 - datum narození 2., 11., 20., 29. v libovolném měsíci

Vibrace čísla 2 a naše zdraví - poruchy trávení, žaludeční potíže (možné jsou i nezhoubné nádory v oblasti zažívání), hruď, prsa.

Vhodné potraviny - zelí, okurky, hlávkový salát, meloun.

Vhodné léčivé kameny - perly, měsíční kámen, smaragdy.

Harmonizující barvy - jemně žlutá, světle zelená, levandulová až fialková.

Lidé pod vlivem čísla 2 bývají přehnaně pečliví, většina jejich problémů je chronické povahy, měli by se naučit občas hodit problémy za hlavu.

 

Číslo 3 - datum narození 3., 12., 21., 30 v libovolném měsíci

Vibrace čísla 3 a naše zdraví - zánět nervů, potíže jaterního původu, kožní potíže, úrazy kyčlí, bolesti stehen.

Vhodné potraviny - červená řepa, chřest, čekanka, olivy, rebarbora, třešně, jahody, borůvky, broskve, angrešt, ananas, hroznové víno, fíky, mandle, lískové oříšky, obilniny.

Vhodné léčivé kameny - tyrkys.

Harmonizující barvy - oranžová, rezavá, žlutá, blankytně modrá, tyrkysová, fialová.

Lidé pod vlivem čísla 3 mívají nedostatek spánku, jelikož mají sklon k přepracovanosti, z čehož vyplývá zánět nervů. Jejich onemocnění pramení z napětí spojeného s obavami, z depresí a přepracovanosti.

 

Číslo 4 - datum narození 4., 13., 22., 31. v libovolném měsíci

Vibrace čísla 4 a naše zdraví - duševní poruchy, melancholie, špatný krevní oběh, chudokrevnost, bolesti zad, hlavy, potíže s rozmnožovacími orgány, úrazy nohou.

Vhodné potraviny - hlavně vegetariánská strava, nutnost vyřadit ze stravy červené maso, kořeněné pokrmy, naopak velice vhodný je špenát.

Vhodné léčivé kameny - safír, křemen.

Harmonizující barvy - mořská zeleň, stříbrošedá, švestkově modrá.

Lidé pod vlivem čísla 4 by se měli naučit trénovat, jak zůstat klidní, vyhýbat se pracovnímu stresu, obrnit se trpělivostí a začít pozitivně myslet.

 

Číslo 5 - datum narození 5., 14., 23. v libovolném měsíci

Vibrace čísla 5 a naše zdraví - tiky očí nebo v jiných částech obličeje, bolesti ramen a paží, nespavost, podrážděnost.

Vhodné potraviny - mrkev, petržel, žampióny, ořechy všeho druhu, ovesné vločky (kaše, chléb), majoránka, kmín.

Vhodné léčivé kameny - akvamarín, platina, stříbro.

Harmonizující barvy - světle zelená, stříbrná až perlově šedá, ale i všechny ostatní barvy s tímto číslem dobře harmonizují.

Lidé pod vlivem čísla 5 by si měli dát pozor na přepracovanost a nedostatek spánku, což by u nich mohlo vést až k nervovému zhroucení. Spánek má pro tyto jedince přímo léčivý účinek.

 

Číslo 6 - datum narození 6., 15., 24., 31. v libovolném měsíci

Vibrace čísla 6 a naše zdraví - infekce nosu, krku, horní části hrudníku a plic, problémy s prsy (tvrdnutí mléka při kojení), mírné srdeční problémy spojené s nepravidelným krevním oběhem, onemocnění ledvin a močového měchýře.

Vhodné potraviny - tito jedinci by měli omezit cukr a sladké pokrmy, jenž umocňují jejich problémy s močovým měchýřem a ledvinami, naopak by měli zařadit do jídelníčku fazole, špenát, jablka, meruňky, melouny, broskve, fíky, vlašské ořechy, mandle.

Vhodné léčivé kameny - opál.

Harmonizující barvy - pastelové tóny všech barev, zvláště pak růžové a modré, mnohdy dobře harmonizuje i temně zelená a čokoládově hnědá.

Lidé pod vlivem čísla 6 by se měli vyvarovat negativním emocím, obavám a přepracování, které by u nich mohlo vyústit v napětí spojené s depresemi.

 

Číslo 7 - datum narození 7., 16., 25. v libovolném měsíci

Vibrace čísla 7 a naše zdraví - citlivá a jemná pokožka, problémy se zažíváním, zvýšená potivost.

Vhodné potraviny - čekanka, zelí, hlávkový salát, okurky, hřiby, šťáva z veškerého ovoce, jablka, brusinky, lněné semínko.

Vhodné léčivé kameny - ametyst, smaragd.

Harmonizující barvy - světle žlutá, mořská zeleň, růžová, bílá, naopak černé a ostatním tmavým barvám by se měli tito jedinci raději vyhýbat.

Lidé pod vlivem čísla 7 mají sklon trpět neklidem až úzkostí, jsou často rozmrzelí. Pokud propadnou obavám, začnou se obávat i lidí kolem sebe, přebírají jejich negativní energii,  jenž pak může být příčinou jejich onemocnění.

 

Číslo 8 - datum narození 8., 17., 26. v libovolném měsíci

Vibrace čísla 8 a naše zdraví - silnější sklony k onemocnění žlučníku, jater, střev a vylučovací soustavy, mívají silné migrény, onemocnění krve.

Vhodné potraviny - mrkev, špenát, brokolice, celer, naopak by se měli vyhýbat jakémukoliv druhu maso, jenž je zdrojem jejich zdravotních problémů.

Vhodné léčivé kameny - diamant, onyx.

Harmonizující barvy - temně modrá, a zelená, námořní modř, všechny odstíny hnědé.

Lidé pod vlivem čísla 8 si mohou způsobit zdravotní problémy negativními postoji, obavami, napětím a přepracovaností, nevhodnou stravou či pracovním stresem.

 

Číslo 9 - datum narození 9., 18., 27. v libovolném měsíci

Vibrace čísla 9 a naše zdraví - bolesti hlavy, horečky, řezné rány, popáleniny, problémy s chrupem, při sportu by měli být tito lidé zvlášť opatrní, jelikož jsou náchylní k úrazům hlavy. Dlouhotrvajícími nemocemi onemocní tito lidé jen vzácně, ale spále a neštovicím se většinou nevyhnou.

Vhodné potraviny - rebarbora, křen, rajčata, česnek, cibule, zázvor, naopak by se měli vyhýbat těžkým pokrmům, alkoholu a vínu.

Vhodné léčivé kameny - rubín.

Harmonizující barvy - karmínově a rubínově červená, pravá modř a čistě bílá.

Lidé pod vlivem čísla 9 by se měli cvičit jak zůstat vyrovnaní a klidní, neboť negativní emoce, napětí a strach u nich vyvolávají možná onemocnění.